Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Dermaderm 50+ Güneş Koruma Kremi
resim
resim resim

Dermaderm 50+ Güneş Koruma Kremi

Ana Sayfa » Güneş Ürünleri » Dermaderm 50+ Güneş Koruma Kremi
Fiyat : 29 TL
Ürün No : 1255
Tarih : 03 Temmuz 2016
Adet :

Dermaderm 50+ Güneş Koruma Kremi
Havaların ısınmaya başlamasıyla günü birlik ya da uzun süreli tatil planları da yapılırken, eğlencenizin bir kabusa dönüşmemesi adına gezinizde tedbirli davranmalı ve güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumalısınız. Bu noktada devreye giren Demaderm 50+ Güneş Koruyucu Krem, özellikle hassas ciltlerin erken yaşlanmaya ve cilt hücrelerinin korunmaya alınması adına güneşe çıkmadan uygulanması önerilmektedir.

Kullanımı
Daha etkili olması adına güneşe çıkmadan ortalama 15 dakika önce vücuda sürülmeli ve yaklaşık 6 saatte bir tekrar edilmelidir.

İçeriği
6 saat kadar ter ile neme dayanıklı ürün içinde cacao yağı, E vitamini, Hindistan cevizi gibi maddeler bulunmakta olup, 24 saat boyunca cildin nemli kalmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca güneş ve denizden ötürü oluşan çillenmelere karşı da son derece etkili bir formüle sahiptir.

Uyarılar
Ürün kullanıcılarını güneşin zararlı ışınların korumaya yönelik formüle edildiği için bilinen bir yan etkisine rastlanılmamıştır. Ancak her doğal içerikli üründe olduğu gibi barındırdığı etken maddelere alerji olasılığına karşın kullanımdan önce hassas ciltlerin doktora danışmasında fayda vardır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorumlar (3 Yorum)

 • filiz akıncı 22 Haziran 2017

  Öncelikle ürünü çok hızlı ve eksiksiz olarak gönderdiler, paketlemeside gerçekten harika yanında ki hediye içinde ayrıca teşekkür ederim. Dermadermde bilindik bir markadır ve çok iyi ürünleri vardır bu ürünü kesinlikle kullanmalısınız.


 • ceyda soydan 22 Haziran 2017

  tek kelime ile mükemmel bir ürün onlarca lira vererek bilindik markalar yerine şu ürünü kullanın hem bronzlaştırma hem 50 faktör koruması ile en sıcak bölgelerde bile sorunsuz güneşe çıkabilirsiniz.


  • fuat yılmaz 22 Haziran 2017

   kesinlikle ceyda hanıma katılıyorum bu ürün mükemmel ötesi olan bir ürün özellikle 12 yaşında ki kızım için kullandım ve 42 derece güneş kesinlikle en ufak bir acıtma bile yapmadı


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer Ürünler