Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Arap Kızı Kremi 20 Ml
resim

Arap Kızı Kremi 20 Ml

Fiyat : 49 39 TL
Ürün No : 1033
Tarih : 26 Mart 2016
Adet :

Arap Kızı Kremi
Daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler için hazırlanan Arap Kızı Kremi, son zamanlarda tercih edilen etkili ürünlerin başında gelmektedir. Ergenlik döneminden itibaren başlayan cilt sorunları bayanlarda daha çok menopoz dönemi sonrasına kadar devam etmektedir. Bu sorunlara erken müdahale etmeniz gerekiyor. Bu sayede hem iyileşme süreci hızlanır hem de yaşanan cilt problemleri kısa sürede çözülebilir. Birçok cilt bakım ürünü kimyasal içeriklerle hazırlanıyor fakat artık Arap Kızı Kremi gibi bitkisel içerikli ürünler de alternatif tıp olarak kullanılmaktadır.

Arap kızı kremi nedir?
Arap kadınlarının uzun yıllardır güzellik için kullandığı ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak için tercih ettiği bir kremdir. Bitkisel ve doğal içeriklerle oluşturulan cilt bakım kremi sayesinde çok daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Sadece pürüzsüz bir cilde sahip olmak için değil siyah nokta ve lekelere karşı da kullanabilir ve sivilce sorunlarınız için de tercih edebilirsiniz. Ölü deri tedavisi yapabilen bu ürün beyazlatıcı bir özelliğe de sahiptir. Ölü deriyi cildinizden arındırarak kısa sürede bakım sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda Arap Kızı Kreminin bikini ve koltuk altı bölgelerine de sürebileceğiniz açıklanmıştır.
Krem birçok alanda etkilidir. Kararan bölgelerinize rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün ayrıca doğal özlerden oluşturulduğu için kısa sürede etkisini göstermektedir. Arap yarımadasında uzun yıllardır kullanılan ve içeriğindeki vitaminlerin etkisiyle her cilt tipine uygun olarak geliştirildiği için sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Alternatif tıp ürünlerinden biri olarak kullanılan bu ürün cilt için gerçek anlamda başarılı sonuçlar verebilmektedir.

Arap Kızı Kremi Nasıl Kullanılır?
Kullanımı oldukça pratik olan Arap Kızı Kremi için ilk olarak yüzünüzü su ve sabunla yıkamanız gerekiyor. Bunu yapmanızın sebebi ise gözeneklerinizin açılmasını sağlamaktır. Daha sonra ise Arap Kızı Kremini iyice sürün ve bir süre bekleyin. Tonik etkisi yaratacağı için tamamen isteğinize göre kullanabilirsiniz.
Tonik kullanmadan da Arap Kızı Kremini yüzünüze sürebilirsiniz. Günde 1 kez kullanımı sonrasında etkisini de kısa sürede görebileceğiniz bu kremi gece uyumadan önce kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü gece uyumadan önce kullandığınızda sabaha kadar etkisini sürdürecek ve cildinizdeki emilimi çok daha kolay olacaktır.
Ayrıca ürünü günde 3 kez kullanabilirsiniz. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere kullandığınızda cildinizdeki ölü hücreler yok olacak ve daha canlı bir ciltle karşılaşmış olacaksınız. Problemli ciltler bayanların en büyük sorunlarından biridir. Cildiniz, güzelliğinizin aynası olduğu için her zaman pürüzsüz olmalıdır.
Arap Kızı Kremini düzenli olarak kullandığınızda rahatlıkla görebileceğiniz sorunsuz ve yumuşak bir cildin uzun süre keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece yüz bölgenize değil sorun yaşadığınız tüm cilt bölgelerinde de kullanabilirsiniz.

Arap Kızı Kremi İçeriği
Arap Kızı Kreminin içeriği oldukça gelişmiştir. Gliserol, gliserin, B ve E vitaminleriyle birlikte Arabistan’a özgü bir karışımla oluşturulmuştur. Cildinizi tedavi ederken aynı zamanda içeriğindeki vitaminlerle cildinizi beslemektedir. Cilt üzerinde görülen siyah noktalar, çiller, lekeler ve aknelere karşı da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cilt üzerinde peersing etkisi yarattığı için ölü ve sorunlu hücreli bölgelerde tam bir bakım sağlar.
Bakımlı ve pürüzsüz olmak için tercih edeceğiniz Arap Kızı Kremi içeriği sayesinde birbirinden güzel alternatifler sunmaktadır. Ürünün orijinal kutusunun tercih edilmesi de önemlidir. İnternet üzerinden rahatlıkla bulabileceğiniz Arap Kızı Kremi ile artık daha genç ve estetik bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Arap Kızı Kremi Yan Etkileri
Kremin herhangi bir etkisi olmadığını söylemek doğru olacaktır. Cilt üzerinde birçok alanda etkisini kanıtlamış ve leke oluşumlarına karşı kullanıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca akne ve siyah nokta lekelerinin tedavisinde yardımcı bir üründür.
Arap Kızı Kremi cildin beyazlaşmasını da sağlamaktadır. Kararan bölgelerinize düzenli olarak kullanabilir ve etkisini de görebilirsiniz. Farklı bir yan etki ile karşılaşacak olursanız doktorunuzdan bu konuda destek almanız yeterlidir. Fakat ürünün kullanıcı yorumları incelendiğinde herhangi bir yan etkisinin olmadığını söylemek mümkündür.
Kimyasal ürünler yerine tamamen bitkisel ve doğal olarak hazırlanmış ve artık ülkemizde de kullanılan Arap Kızı Kreminden faydalanarak daha güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Özellikle de yüz bölgesinde görülebilecek sorunları çözmek adına Arap Kızı Kremi gerçek anlamda çok güzel bir alternatif olmaktadır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorumlar (2 Yorum)

  • sevim adriana 22 Haziran 2017

    merhabalr oncelikle tum yetkililere sevgiler urununuzu 2 aydr kullaniyorum ciltte ki tum lekelerimden kurtuldum cok tesekkur ediyor iyi calismalar diliyorum


  • dilara 10 Nisan 2016

    bu ürünü eskiden aldığım arapça yazılı ufak kutulu ürüünü bulamayınca sipariş vermiştim oldukça etkili


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?