Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

At Kestanesi Kremi 500 Ml
resim

At Kestanesi Kremi 500 Ml

Ana Sayfa » Diğer Bitkisel Kremler » At Kestanesi Kremi 500 Ml
Fiyat : 69 59 TL
Ürün No : 1037
Tarih : 26 Mart 2016
Adet :

At Kestanesi Kremi
At kestanesi son zamanlarda birçok kişi tarafından etkili bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Balkanlarda yetişen bu ağacın sayısız faydası bulunur. Elbette ağacın yetişebilmesi adına bazı kriterler de gereklidir. Örneğin bu ağaç bol ışıklı bir ortamda yetişmektedir. Günümüzde bu bitkinin yararlarını bilmeyen birçok insan da bulunur. Bu anlamda sizlere at kestanesinin ve kreminin birbirinden ilginç ve önemli yararlarından bahsediyor olacağız.

At kestanesi kremi nedir?
İlk olarak kremin ciddi anlamda varis önleyici olduğunu belirtebiliriz. Bunun yanında yorgunluk belirtilerinin ortadan kaldırdığını ve gerçek anlamda bir iltihap giderici olduğunu da söylemek mümkündür. Kan dolaşımını da düzenlediği için tıkanmış olan damarların açılmasına da yardımcı olmaktadır. Varislerin iyileşme sürecini de hızlandırarak tedavi amaçlı kullanılabilmektedir. Daha çok bacaklarda ve hasar görmüş gergin ayaklarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Kremin kaslarda iltihap oluşumunu da engellediğini söylemek mümkündür.

At Kestanesi Kremi Kullanımı
At kestanesi kreminin kullanımı çok basittir. Farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Eğer bu kremi şişmiş bölgelerinize uygulayacaksanız günde 2 kez sürmeniz yeterlidir. Sırt ve eklem ağrıları için bu şekilde kullanımı tavsiye ediliyor. Ayrıca ürünü kullanan kullanıcıların da yorumlarına bakarak ciddi anlamda sonuç verdiğini söyleyebiliriz.
Ürünü varisli bir bölgede kullanacaksanız sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanabilirsiniz. Masaj yaparak kremi iyice yedirmeniz durumunda kısa sürede varis tedavisi de gerçekleştirmiş olacaksınız.
Ayrıca solunum rahatsızlıklarını önlemek için de tercih edebilirsiniz. Boğazın dış kısmından masaj uygulamasıyla sürebilir ve kullanım alanını genişletebilirsiniz. Vücuttan atılması zor olan toksinleri de bu krem sayesinde atabilirsiniz.
At kestanesi kremini damar tıkanıklıkları için de kullanabilirsiniz. Tıkanıklık yaşanan bölgeye krem şeklinde sürerek emilimini sağlayın. Ürün ayrıca mentollüdür ve size ve damarlarınıza ferahlık verecektir.

At Kestanesi Kremi içeriği
Son zamanlarda kullanım alanı ve kullanıcı kitlesi oldukça artan at kestanesi kreminin içeriğinde tamamen doğal özler bulunur. Ürünün yaprak ve tohumlarından da bu sayede faydalanabilirsiniz. Yaprak ve tohumları daha çok varis ve şişik damalarda da kullanılır. Bunun yanında prostat sorununa karşı da kullanabilir ishal ve ateşin önüne geçebilirsiniz.
At kestanesinin yaprağı da oldukça faydalıdır. Burkulma, öksürük, eklem ağrıları ve regl ağrılarında rahatlıkla tercih edilebilir. Bunun yanında farklı yararları da bulunur.

At Kestanesi Kremi Faydaları
İlk olarak bayanlar daha genç bir görünüme ulaşmak için kırışıklık giderici kremleri kullanmaya devam etmektedir. At kestanesi kremi de bu anlamda çok etkilidir. Çünkü cildinizdeki genişlemiş gözenekleri kapatan bu ürün ayrıca yüz bölgesindeki kırmızı kılcal damarları da yok etmektedir. Yani damar büzücü etkisi vardır.
Tam bir botoks etkisi yapan bu krem vücut bakım ürünü ve sıkılaştırıcı olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca saç dökülmesi, güneş lekeleri, damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasında da oldukça etkili olduğu belirtiliyor. Vücuttaki deri çatlaklarına ve varislere de aynı şekilde kullanabilirsiniz.
Kırışıklık düşmanı olan at kestanesi, cilt sağlığına yönelik kullanımlarıyla bilinmektedir. Kırışıklık giderici kremler arasında yerini alan bu ürün tamamen doğal olduğu için farklı cilt problemlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bilinen diğer faydaları ise şu şekildedir;
• Damar büzücü etkiye sahiptir. Ciltte oluşan genişlemiş gözenekleri kapatmaktadır.
• Kozmetik alanda botoks etkisi yaratır ve vücut bakım kremleri arasındaki yeriniş almıştır.
• Bacaklarda görülebilen varis hastalığında dolaşımı düzenleyici ve ağrıları da azaltıcı etkisi bulunur.
• Basura yönelik olarak da kullanabilirsiniz. Damar esnekliğini artırdığı için kullanıma uygundur.
At kestanesinin cilt üzerindeki faydaları ise;
• Kırışıklık gidericidir.
• Yüz bölgesinde yer alan ince ve kırmızı kılcal damarları ortadan kaldırır.
• Güneş lekelerine karşı koruma sağlar.
• Boyun ve yüz kısmını gerginleştirmektedir.
• Saç dökülmesini de engeller.
• Cildinizde yer alan genişlemiş gözenekleri kapatır.
Bu özellikleriyle birlikte at kestanesinin ve kreminin ne kadar önemli bir bitki olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Krem cilde sürülerek kullanıldığında daha pürüzsüz ve sivilcesiz bir görünüm ortaya çıkarır. Ayrıca yine belirtmemiz gerekiyor. Varis tedavisinde gerçek anlamda kullanılmaktadır. Bunun yanında romatizmal ağrılarda da kullanılır ve ayak ve bacaklardaki çatlakları da kısa sürede giderir. Damarları güçlendirdiği için cildin esnekliğini de artırarak daha sağlıklı ve daha estetik bir vücut görünümüne sizi ulaştırmaktadır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?