Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

DR. Slip Bel Fıtığı Kremi
resim

DR. Slip Bel Fıtığı Kremi

Ana Sayfa » Diğer Bitkisel Kremler » DR. Slip Bel Fıtığı Kremi
Fiyat : 49 TL
Ürün No : 1327
Tarih : 09 Ağustos 2016
Adet :

DR. Slip Bel Fıtığı Kremi
Bel fıtığı günümüzde en yaygın hastalıklardan biri olmakla birlikte iş ve özel yaşantısında sürekli ağır yük taşıyanlar, ayakta çalışanlar gibi yaşam şekline sahip kişilerde daha sıklıkla görülen bir sıkıntıyı içermektedir. Böyle bir rahatsızlığa sahip olan bireyler öncelikle mutlak suretle uzman bir hekim tarafından tedaviye alınması ve ön gördüğü tıbbi müdahaleye tabi tutulması gereklidir. Bunun yanı sıra rahatsızlığından ötürü bireyin yaşamına gelen kısıtlılığı bir nebze azaltıcı özelliğe sahip Bel Fıtığı Kremi kullanılması da tedavi sürecinin daha kolay atlatılmasına yardımcı olacaktır. Ancak ilaç maksadıyla üretilmeyen ve tamamen yardım ürün niteliğini taşıyan krem, kesinlikle hekime danışarak tedavilerine ek olarak kullanımı tercih edilmelidir.

Kullanımı
Sabah ve akşam 2’şer defa sürülmesi gereken ürün, ilk kullanımda 10 dakika ikinci kullanımda ise 5 dakika kadar masaj yaparak uygulanmalıdır.

İçeriği
Kırk kilit otu yağı, buğday yağı, nar çekirdeği yağı, salatalık özü, glycerin ve B vitamini gibi doğal bir içeriğe sahiptir.

Uyarılar
Ürünün herhangi bir yan etki belirtisine rastlanılmamıştır. Yalnız kullanım öncesinde doktora danışarak hareket edilmesi önerilmektedir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?