Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Elite Moon Göğüs Bakım Seti
resim

Elite Moon Göğüs Bakım Seti

Ana Sayfa » Diğer Bitkisel Kremler » Elite Moon Göğüs Bakım Seti
Fiyat : Stok Yok TL
Ürün No : 1323
Tarih : 09 Ağustos 2016
Adet :

Elite Moon Göğüs Bakım Seti
Bir kadının giyindiği kıyafeti göz kamaştıracak şekilde taşıması için vücudunda göğüs şekli oldukça önemlidir. Küçük veya sarkık göğüsler kıyafette oldukça kötü bir görüntü sergileyerek, kişinin kendine olan güvenini de zedelemektedir. Dolayısıyla daha dolgun ve estetik bir görseli içeren göğüs yapısı için birçok kişinin estetik ameliyatı olduğu ve sonucunda ise çeşitli zor durumlara maruz kaldığı görülmektedir. Bunun yerine daha doğal ve sorunsuz şekilde arzulanan göğüs yapısına kavuşmak için Göğüs Bakım Seti kullanımı tercih edilebilir ve ürünün tamamen bitkisel olmasıyla da kullanıcısına istediği görüntü konusunda yardımcı olabilir.

Kullanımı
Ürün paketi içinde krem ve harmanlanmış bitkisel karışım bulunmaktadır. Bitkisel karışımı sabah kahvaltı öncesi veya sonrasında 1 su bardağı suya bir tatlı kaşığı karşımdan katılarak içilebilir. Kremi ise bitkisel karışımdan birkaç dakika sonrasında göğüs çevresine masaj yaparak kullanmak gereklidir.

Elite Moon Göğüs Bakım Seti İçeriği: 80 gr Elite Moon Harman Karışım ve 75 ml Elite Moon Göğüs Kremi .

Elite Moon Harman Nasıl Kullanılır: 1 bardak içme suyuna 1 tatlı kaşığı harman karışıp atıp her sabah kahvaltıdan önce ya da sonra içiniz. 80 gr’dır.

Elite Moon Göğüs Kremi Nasıl Kullanılır: Harman kullandıktan sonra birkaç dakika masaj şeklinde göğüs bölgesine yediriniz. 75 ml’dir.

Uyarılar
Hamile ve emzirme dönemindeki kadınların kullanımına uygun değildir. Ürünü sabah kullanmayı unuttuysanız gün içinde aklınıza geldiğinde kullanmanız önerilmez. Ancak verimli bir sonuç için aksatmadan kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?