Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Epila Deodorant Sprey
resim
resim resim

Epila Deodorant Sprey

Ana Sayfa » Tüy Dökücüler » Epila Deodorant Sprey
Fiyat : 49 TL
Ürün No : 1302
Tarih : 26 Temmuz 2016
Adet :

Epila Deodorant
Yazın gelmesiyle büyük bir sıkıntı içeren tüyler, sürekli alınmaya kalkışıldığında cildi tahriş etmekte alınmadığında ise estetik olmayan kötü bir görüntü içermektedir. Dolayısıyla kadın ve erkeklerin ortak bir problemi olan tüyler, bugünün verimli ürünleri sayesinde artık dert olmaktan çıkmış ve son derece basit şekilde halledilebilir bir hale gelmiştir. Nasıl mı? Sizlere sunulan Epila Tüy Dökücü Deodorant sayesinde sadece 3 dakikanızı tüylerden arınmak için ayırmanız yeterli olacaktır. Etkili içeriği, sizler için bir kabusa dönüşen tüylerden kolayca kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Kullanımı
Kol altı, göğüs, sırt, genital bölge ve bacak kısımlarında uygulanabilir olan ürünü, uygulama alanına sıkarak 3 dakika kadar beklemeniz ve ardından alanı ovarak yıkamanız gereklidir.

İçeriği
Aloavera, E vitamini ve nemlendirici özellikle üretilen ürün, aynı zamanda acısız ve kokusuz olmasıyla da kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Uyarılar
Ürün yüz bölgesinde kesinlikle kullanılmamalı ve gözlerden temasından kaçınılmalıdır. Serin, ışık görmeyen ve rutubet almayan bir ortamda, çocukların erişemeyeceği şekilde muhafaza edilmelidir. İçeriğindeki etken maddelere alerji duyan kişilerde kızarıklığı neden olabileceği için böyle bir durumla karşılaşıldığında kullanıma ara verilmelidir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?