Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Eşek Sütü Kremi ve Sabunu
resim

Eşek Sütü Kremi ve Sabunu

Ana Sayfa » Cilt Bakım Ürünleri » Eşek Sütü Kremi ve Sabunu
Fiyat : 79 59 TL
Ürün No : 1348
Tarih : 24 Ekim 2016
Adet :

Eşek Sütü Kremi
Cilt kusurlarına yönelik günümüzde üretilmiş olan yığınla kimyasal içerikli ürün vardır ve bunları kullananların nasıl problemlere maruz kaldığı da sıklıkla görülmektedir. Dolayısıyla hassas bir yapıya sahip olan cilt üzerinde ürün kullanımına son derece dikkat edilmeli ve kimyasaldan uzak bileşene sahip ürünlerin kullanımı tercih edilmelidir. Bu aşamada sizlere tavsiyemiz içerdiği yüksek cilt besleyici özelliği ile kırışıklık, sivilce ile akneler, solgun ve kuru ciltler, genel cilt bakımı gibi gereksinimlerde gözle görülür bir fark ile kullanıcısına yardımcı olacak olan Eşek Sütü Cilt Bakım Kremi kullanmanız olacaktır. Ciltte oluşan ölü hücrelerin atılmasına ve yerine canlı, sağlıklı bir cilt yapısının oluşmasını isterseniz kullanacağınız bu ürün cildinize destek verecektir.

Kullanımı
İhtiyaç duyduğunuz bölgeye masajla destekleyerek günlük olarak kullanabilirsiniz.

İçeriği
Katkısız eşek sütü içeren ürün aynı zamanda cilt besleyici doğal maddeleri de içermektedir.

Uyarılar
Herhangi bir yan etki barındırmaz. Fakat süte ve bitkilere karşı alerji duyan kişiler, hamile ve emziren kadınların kullanım öncesinde hekime danışması gerekir.

Eşek Sütü Sabunu
Cilt üzerinde sürekli farklı bakım ürünlerinin kullanılması, birden fazla ürünün aynı anda denenmesi gibi yanlış uygulamalar, cilde canlılık değil birçok cilt kusurunu getirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Özellikle hassas cilt sahipleri az ve öz ürünleri yani etkili ürünleri kullanarak cildi olması gereken sağlığa kavuşturabilir ve bu sayede parıldayan cildiyle kendini iyi hissedebilir. Söz konusu Cilt Tazeleyici Eşek Sütü Sabunu güneş lekeleri, sivilce ve akne, hava şartlarına alerji gibi durumlarda etkili bir yardımcı olarak cildinizin her daim koruyucusu olacaktır.

Kullanımı
Sabunu elinizde köpürttükten sonra cildinize sürün ve 3-5 dakika kadar beklettikten sonra bol su ile durulayın. Günlük şekilde uygulayacağınız bu işlem cildinize parlaklık ve canlılık katacak olup, olası problemlerinde geçmesine katkı sağlayacaktır.

İçeriği

Cilt üzerinde oluşan bakterileri yok etme gücüne sahip pek çok bileşenin yanında katkısız eşek sütü içermektedir.

Uyarılar
Her cilt tipine uygun olan bu ürün, bitkilere karşı alerji duyan kişiler tarafından kullanılmadan evvel hekime danışılmalıdır ve ön gördüğü takdirde kullanılmalıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?