Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Extra Jel
resim

Extra Jel

Fiyat : Stokta Yok TL
Ürün No : 1136
Tarih : 30 Mart 2016
Adet :

X Tra Gel
Kilo vermenize yardımcı olan ürünlerin başında gelen X Tra Gel ayrıca selülite karşı savaş açmaktadır. Fazla kilolarınızdan kurtulmanızın yanında bölgesel incelmeyi de sağlayan X Tra Gel selülit jeli sayesinde etkili bir bakım sağlayabilirsiniz. Ürünün kapsül kullanımı da tercih edilmektedir fakat jel olarak kullanımı bayanları daha çok mutlu edebilir. Hızlı be sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen bayanların X Tra Gel kullanımı sağladığını görmekteyiz.

X Tra Gel selülit jeli nedir?
Selülit oluşumlarında büyük başarılara imza attığı bilinen X Tra Gel ürünü başarılı bir sıkılaştırıcı ve inceltici jel olarak kullanılmaktadır. Kapsül olarak da kullanabileceğiniz bu ürün bu kullanımlarında iştahınızı keser ve zayıflamanızı saplar. Ayrıca proteinli besinler kullanmanızı da sağlamaktadır.
Biriken yağları yakma özelliği sayesinde selülite karşı kullanabileceğiniz X Tra Gel, kalıcı olarak zayıflamak isteyenlerin tercihi olabilir. İçeriğindeki bitkisel karışımlar sayesinde egzersiz yaparken de bu jeli kullanabilir ve daha kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Bölgesel zayıflamada kendini kanıtlanış olan bu ürün selülit oluşumuna karşı hızlı bir şekilde yağ yakımını hızlandırır. Bu sayede de basen, göbek ve bacaklardaki selülit oluşumlarını da engeller.
Kadınların en çok şikâyet ettiği durumlardan biri olan selülit tedavilerinde artık X Tra Gel kremini kullanabilirsiniz. Vücut sıkılaştırma uygulamaları içinde bu ürünü tercih eden kullanıcıların yorumlarına bakıldığında gerçek anlamda başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca erkekler de daha çok göbek bölgesinde karşılarına çıkan yağlanmalara karşı ürünü tercih edebilir.
Hareketsizlik, sık sık kilo alıp verme ya da egzersizi bırakma gibi durumlarda vücudunuzun bazı bölgelerinde meydana gelecek sarkmalara karşı tercih edeceğiniz X Tra Gel selülit önleyici jel sayesinde başarılı sonuçlar almanız beklenmektedir. Ürünün düzenli bir şekilde kullanılması da önemlidir. Vücut sıkılaştırma uygulamalarınız ve egzersizlerin yanında bu jeli kullanarak çok daha kısa sürede sonuç alabileceğiniz de tekrar hatırlatmak isteriz. Özellikle de basen bölgesindeki yağ birikimleri dolayısıyla rahatsız olan bayanların X Tra Gel kullanmasını öneriyoruz.

X Tra Gel Nasıl Kullanılır?
Tamamen jel kıvamında olan X Tra Gel, kullanılacak olan bölgenin temizlenmesinden sonra uygulanabilmektedir. Ayrıca bölgenin kuru olması da önemlidir. Uygulama yapılacak olan bölgeye yeteri kadar bu jel sürülür ve dairesel hareketler yaparak 1 ile 3 dakika arasında cilt tarafından emilmesi sağlanır. Günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere bölgesel yağlanma yaşadığınız bölgelere karşı kullanabilirsiniz.
Bölgesel basen sıkılaştırıcı özelliği bulunan bu ürün son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden biri olmuştur. Tamamen doğal olduğu için bayanların da göbek ve basen bölgelerinde kullanımı önerilmektedir. Günümüzde birçok ünlü kişiliğin de bu ürünün reklamını yaptığı biliniyor. Selülit görünümlerine karşı bayanların vazgeçemeyeceği bu ürünü internet üzerinden sipariş edebilir ve pratik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

X Tra Gel İçeriği
Ürün içerik bakımından bitkisel özlerin ağırlıkta olduğu bir özelliktedir. İçeriğinde ise Guarana özü, kori, selüloz, jelatin, garcinia cambogia ve L-karnitine gibi önemli içerikler yer alır. Uzun yıllar boyunca Hollanda’da satışa sunulan bu ürün artık ülkemizde de bu özelliği sayesinde tercih edilmektedir.
Zayıflamak için birçok çaba içerisine girebilirsiniz. Bu çabalar daha çok diyet ve egzersizler olabilmektedir. Fakat belirli bir noktadan sonra düzenli bir şekilde diyetinize devam edemeyebilirsiniz. Bu sayede ortaya çıkabilecek olan bölgesel yağlardan kurtulmak için X Tra Gel kullanımı yapmanızı öneriyoruz. Basen ve göbek bölgesinde yaşadığınız sıkıntılara karşı yağ birikimlerinizi bu jel sayesinde engelleyebilir ve kısa sürede çok güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz.

X Tra Gel Yan Etkileri
Kremlere alerjisi olan kişilerin bu ürünü kullanmaması tavsiye ediliyor. Eğer kullanmak istiyorsanız da bir cilt uzmanına danışarak tavsiyeler alabilirsiniz.
Gebe bayanların ve 15 yaşının altındaki kişilerde de kullanımı uygun değildir. Bu faktörler dışında X Tra Gel’in herhangi bir yan etkisi bulunmamakla birlikte sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir. Bölgesel bir incelme için tercih etmeniz gereken etkili krem uygulaması olan X Tra Gel ile selülitlerinize karşı savaş açabilir ve kısa sürede daha güzel ve çekici bir cilde sahip olabilirsiniz. Ürün bayanların yanında erkeklerin kullanımına da uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorumlar (2 Yorum)

  • funda 1 Haziran 2016

    2 sene öncesinde kullanmaya başladım 1 yıl ara verdim tekrardan başladım kullanmaya etkisi göremeye devam ediyorum gayet memnunum üründen herkesin kullanmasını tavsiye ederim. çalışan arkadaşlara teşekkür ederim kolay gelsin.


  • firdevs 10 Nisan 2016

    nuslank adlı üründen ellerinde bulunmadığını söyledi ilgilenen arkadaşlar bende bu üründen almaya karar verdim sanki nuslank dan daha fazla etkisini gördüm diyebilirim.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?