Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

İlvina Salyangoz Kremi ve Kayısı Özlü Krem
resim

İlvina Salyangoz Kremi ve Kayısı Özlü Krem

Ana Sayfa » Leke Giderici ve Cilt Beyazlatıcı Kremler » İlvina Salyangoz Kremi ve Kayısı Özlü Krem
Fiyat : 39 TL
Ürün No : 1105
Tarih : 29 Mart 2016
Adet :

İlvina Salyangoz Kremi
Salyangozların gerçek anlamda cilt üzerindeki etkisi artık kanıtlanmıştır. Bu yüzden de farklı cilt sorunlarına ve birçok rahatsızlığa karşı kullanılan salyangozların İlvina Salyangoz Kremi de piyasadaki yerini almıştır. Zamanla yiyecek halini alan salyangozlar tür olarak da azalmaya yaşamaktadır. Ancak yapılan araştırmalardan da görüldüğü üzere salyangozların cilt üzerinde gerçek bir yumuşamaya neden olduğu ortaya çıkarılmıştır.

İlvina Salyangoz Kremi nedir?
Kullanım alanı bakımından oldukça zengin olan bu ürün kuru ciltlerde yaşanan pürüz sorunları, yara izleri ve gebelik sonrasındaki cilt çatlaklarına karşı gerçek anlamda başarılı bir üründür. Ayrıca sivilcelere karşı da rahatlıkla kullanılabilen cilt bakım kremi olarak da tercih edilmektedir. Salyangoz salgısında yer alan özellikler ile birlikte akne ve sivilceye karşı etkili bir çözüm geliştirilmiştir. Her türlü yara izi ve kırışıklıkları da önleyebilen İlvina Salyangoz Kremi kullanarak anti-aging etkisinden de faydalanabilirsiniz.
Kısa sürede sonuç verdiği belirtilen İlvina Salyangoz Kremi ile birlikte cildiniz daha rahat ve yumuşak bir hale gelir. Tüm cilt tipleri için uygun olarak geliştirilen bu ürün ile birlikte daha ipeksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Kullanımından sonra cildinizde ya da kıyafetlerinizde de leke görünümü oluşturman bu ürün ile rahat bir kullanım gerçekleştirmeniz mümkündür.
Özellikle cilt kırışıklıkları günümüzde bayanlar açısından oldukça önemli bir sorun haline gelmiştir. Bu yüzden de İlvina Salyangoz Kremi kullanarak bu sorunlara ve cilt çatlaklarıyla birlikte sivilce oluşumlarına karşı tedbir alabilirsiniz. Ürünün dermatolojik olarak test edilip onaylanarak piyasaya sunulduğunu söylememiz doğru olacaktır.
İlvina Salyangoz Kremini piyasada da rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca internetin bu kadar gelişmesi sayesinde siparişlerinizi Online olarak da verebilirsiniz. Etkili ve düzenli bir kullanım sonrasında cildinizdeki kırışıklık ve akne izleriyle birlikte yara izleri kapanmaya başlayacaktır.

İlvina Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır?
Bu ürünün kullanırken ilk olarak cildinizi su ile temizlemeniz gerekiyor. Daha sonra temizlenen cildinize ince bir tabaka halinde sürmeniz gerekir. Masaj uygulaması yaparak cildinize tamamen yedirdikten sonra yumuşatıcı etkisini de görebilirsiniz.
İlvina Salyangoz Kremini sürdükten sonra 5 dakika kadar beklemeniz uygun olacaktır ve bu ürünle birlikte farklı bir cilt bakım ürünü kullanmamanız tavsiye ediliyor. 1 aylık süreçten sonra artık cildiniz üzerindeki lekeler ve çatlaklar ortadan kaybolmuş olacaktır.

Kayısı Özlü krem nedir?
Cildinizin ideal nem dengesini koruyan ve daha ipeksi bir görünüme ulaştıran kayısı özlü krem günlük cilt bakımı için kullanılmaktadır. İdeal bir nemlendirici ve gerginleştirici olarak tercih edilebilmektedir. Daha çok gözaltı kırışıklıkları, yüz ve göz çevresi için tercih edilir.
Kayısı özlü krem nedir? İçeriğindeki karışımlar sayesinde gözaltınızda ve cildinizdeki ölü hücrelerin yenilenmesinde rol oynayan bu ürün cildinizi yağlandırmadan yumuşatır ve parlaklık katar. Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen bu ürün ayrıca yaşlanma karşıtı olan kayısı çekirdeği yağı ile bütünleştirilmiştir.
İçeriğinde herhangi bir kimyasal bulunmayan bu ürünün %100 bitkisel olduğu belirtilmektedir. İçeriğindeki E vitamini sayesinde de gün boyu kullanım yapılabilir. Son zamanlarda büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu ürünü internet üzerinden de sipariş edebilirsiniz. 50 ve 100 ML olarak üretilen kayısı özlü krem gençleşmek açısından son derece idealdir. Yine içeriğindeki A vitamini, kalsiyum, karotin ve magnezyum sayesinde gerçek anlamda yoğun nemlendirici özelliği bulunuyor. Tam bir yaşlanma karşıtı olan kayısı çekirdeği ile kırışıklık sorunlarına karşı gerçek bir çözüm getirebilirsiniz.

Kayısı Özlü Krem Nasıl kullanılır?
Temizlenen cilde gün boyu uygulayabilirsiniz. Kuru ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun olarak üretildiğini söyleyebiliriz. Gözle temas ettirilmemesi de önemlidir. Ayrıca kremi uyguladıktan sonra güneş ışığından uzak durmanız gerekiyor.
Piyasada birbirinden farklı kırışıklık karşıtı krem bulunmaktadır. Fakat bunlar arasında doğal ve bitkisel yapıda olan kayısı özlü krem kullanmanızı dermatologlar da tavsiye etmektedir. Çünkü cilt üzerinde herhangi bir yan etkiye neden olmadığı için uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Ürünü oda sıcaklığında muhafaza etmenizi de öneriyoruz. Yaşlılık karşıtı kremler arasında en çok tercih edilen kayısı özlü krem, bu anlamda günümüzdeki etkili cilt bakım kremleri arasında yerini alarak birçok kullanıcının da üründen memnuniyetle bahsetmesini de sağlamış ve gün boyu kullanımı tavsiye edilmiştir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorumlar (2 Yorum)

  • nur 21 Mayıs 2016

    merhaba ürünü kullanmaya devam ediyorum gayet memnun kaldım kullanmanızı tavsiye ederim.


  • ceylan 10 Nisan 2016

    şimdiye kadar kullandığım en hoş kokusu ola nkrem faydasıda oldukça iyi


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?