Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Krauterhof %10 Üre Vücut Kremi
resim

Krauterhof %10 Üre Vücut Kremi

Ana Sayfa » Vücut Bakım Kremleri » Krauterhof %10 Üre Vücut Kremi
Fiyat : 29 19 TL
Ürün No : 1356
Tarih : 31 Ekim 2016
Adet :

Krauterhof %10 Üre Vücut Kremi
Cildin esnek ve parıldayan bir güzelliğe sahip olması, her birey için artı bir avantaj sağlamaktadır. Bakımı yapılmayan bir cilt sertleşme, pul pul dökülme ve çatlama gibi olumsuzluklar teşkil edeceğinden ötürü tabi ki, ileri de kişi için sıkıntı yaratacaktır. Dolayısıyla her bireyin düzenli şekilde vücut bakımını yapması ve bu sayede vücudunun kazandığı ferahlık ile kendini çok daha iyi hissetmelidir. Bu noktada yardımcı ürün olarak kullanımı önerilen %10 Üre Vücut Bakım Kremi, cilde tazelik ve canlılık katma özelliğiyle formüle edildiği için kısa sürede özellikle kuru ciltlerde gözle görülür bir fark yaratmaya yardımcı ürün.

Kullanımı
Vücuda günlük olarak sürülebilir olan ürünü masaj uygulamasıyla destelemek ve cildin iyice emilimini sağlamak gereklidir.

İçeriği
Badem yağı, jojoba yağı, üre ve shea butter gibi doğal maddeler içeren ürün, cilde yumuşaklık katarak tazelenmesine yardımcı olmaktadır.

Uyarılar
Tüm vücutta kullanılabilir özelliğini barındıran ürün içindeki etken maddelere alerji olasılığına karşın el bileğinin iç kısmına bir miktar sürüp test edebilir veya hekime danışarak kullanabilirsiniz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?