Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Krauterhof Anti-Cellulite Gel
resim
resim resim

Krauterhof Anti-Cellulite Gel

Ana Sayfa » Anti Selülit Ürünleri » Krauterhof Anti-Cellulite Gel
Fiyat : 39 49 TL
Ürün No : 1365
Tarih : 11 Kasım 2016
Adet :

Krauterhof Anti-Cellulite Gel
Deri altında bulunan yağ guruplarının lenfatik ile kan dolaşımlarının bozulmasıyla meydana gelen selülit sıkıntısı, dıştan portakal kabuğuna benzer pütürlü bir görüntüye neden olmaktadır. Bu problem günümüzde hemen her kadında oluştuğundan ötürü özellikle tatil mevsimlerinde bireyler için ciddi bir sıkıntı içerdiği söylenebilir. Dolayısıyla bu problemin ortadan kalkmasına yönelik formülize edilen Selülit Kremi, cildin bozulan yapısını yeniden onarmaya yardım etmektedir. Ürün kullanıcısı aynı zamanda diyet ve spor yaptığında kısa bir sürede gözle görülür bir fark ortaya çıkacaktır. Bu sayede kaybedilen pürüzsüz bir cilt yeniden parlak ve esnek görüntüsüne kavuşacaktır.

Kullanımı
Kremden bir miktar alıp, sorunlu kısma masaj uygulaması eşliğinde sürülmesi gereklidir. Ürünü kullandıktan sonra ürün içindeki etken maddeler 15 ila 30 dakika kadar kullanım alanında ısı etkisi yaratması normal bir durumdur.

İçeriği
Nane yağı, biberiye, carnitin, panthenol, kafein gibi maddeler içermektedir.

Uyarılar
Ürünün gözle ve açık yaralarla temasından kaçınılmalıdır. Kullanımın ardından bol su ile eller yıkanmalıdır. Cilt tipine göre uygulama dozajının değişebileceği için hassas ciltler kullanımdan önce hekimine danışmalıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?