Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Krauterhof Anti Cellulite Serum
resim
resim resim

Krauterhof Anti Cellulite Serum

Ana Sayfa » Anti Selülit Ürünleri » Krauterhof Anti Cellulite Serum
Fiyat : 54 42 TL
Ürün No : 1315
Tarih : 01 Ağustos 2016
Adet :

Krauterhof Anti Cellulite Serum
Selülit hiçbir kadının vücudunda görmek istemediği bir görüntü iken bugün hemen her kadının yaşadığı sıkıntılardan biri haline geldiği söylenebilir. Cilt altı dokusunun dolaşım sistemi bozukluğuna dayalı olan bu problem, günümüzde çözülebilir olduğu için aslında zaman kaybedilmediğinde sıkıntı olmaktan kısa bir sürede çıkacağı bilinmelidir. Şöyle ki, yoğun selülit durumlarına oranla üretilen Selülit Serumu, 10 günlük bir kullanım sürecini içerir ve bu süreçte cilt dokularının onarılmasıyla yenilenmesine yardımcı olur.

Kullanımı
Her gün düzenli olarak akşamları sorunlu görülen cilde direk olarak uygulanır ve dairesel masaj hareketleriyle desteklenerek üründen daha fazla verim alınması sağlanır. Ürün bitiminden sonra cilt dokusunun tamamen düzelmesi için Krauterhof Anti-Cellulite Gel kullanımı önerilmektedir.

İçeriği
Caffein ve Lıporedux çoklu etken ürünü içermekte olup, bozulan cilt atlı dokusunun yeniden hayata geçmesine destek olmaktadır.

Uyarılar
Hamile ve emziren kadınların kullanımı önerilmemektedir. Ayrıca gözden teması kaçınılma, olasılı göze temasta hemen bol su ile gözler yıkanmalıdır. Uygulama tamamlandıktan sonra ellerin de iyice yıkanması gereklidir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?