Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Krauterhof Ayak Bakım Kremi
resim

Krauterhof Ayak Bakım Kremi

Ana Sayfa » Diğer Bitkisel Kremler » Krauterhof Ayak Bakım Kremi
Fiyat : 16 13 TL
Ürün No : 1312
Tarih : 01 Ağustos 2016
Adet :

Krauterhof Ayak Bakım Kremi
Vücudun her noktasına gerekli bakımın yapılması, olası deformeleri engelleyeceği gibi can sıkıntısı veren sağlık problemlerin de önüne geçecektir. Söz konusu ayak bakımında yeterli özen gösterilmezse, normal olarak ayak derisinde sertleşme ve buna bağlı şekilde özellikle topuk kısmında çatlamalar meydana gelecektir. Buda hem görsel olarak kişiyi etkileyeceği gibi hem de can acıtan bir problem haline dönüşmesi de olumsuzluk teşkil edecektir. Bu nedenle Ayak Bakımı Kremi kullanılarak, cildin her dem tazeliğinin korunması ve beslenerek pürüzsüz bir görsele kavuşmasının desteklenmesi gereklidir.

Kullanımı
Cilt yapısı gereği ayaklarda en çok topuk kısımlarında sertleşme görülür. Başta topuklar olmak üzere ayakların tamamına yetecek miktarda krem sürülür ve masaj yaparak kremin iyice emilimi sağlanır.

İçeriği
Allantoin yağı, shea yağı, at kestanesi ekstratı ve kırmızı asya yaprağı ekstratı içeren ürün, ayak cilt yapısının beslenmesine yardımcı özellikle formüle edilmiştir.

Uyarılar
Uygulama ardından ellerin gözle temasından kaçınılmalı ve eller iyice yıkanmalıdır. Ürün serin ve rutubetsiz bir alanda korunmalıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?