Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Krauterhof El ve Tırnak Bakımı Kremi
resim

Krauterhof El ve Tırnak Bakımı Kremi

Ana Sayfa » Diğer Bitkisel Kremler » Krauterhof El ve Tırnak Bakımı Kremi
Fiyat : 12 9 TL
Ürün No : 1308
Tarih : 01 Ağustos 2016
Adet :

Krauterhof El ve Tırnak Bakımı Kremi
Bugün insanlarla iletişim halindeyken sürekli kullandığımız eller, tabi ki özenli bir bakıma tabi tutulması gereklidir. Kurumuş ve çatlamaya dönmüş eller, bakımsız tırnaklar hiç kimsenin görmek istemediği bir manzarayı sergilediği için her bireyin ellerine gereken bakımı yapması ve çevresinde kendisine olan özeni göstermesi önemli bir husustur. Dolayısıyla bu noktada sizlere bitkisel içerikle sunulan El ve Tırnak Bakım Kremi, ellerinizin gereksinim duyduğu nem ve parlak görüntünün sağlanmasında iyi bir yardımcı olacaktır.

Kullanımı
Günlük şekilde kullanıma uygun olan üründen ellerinizin kuruluna oranla yetecek miktarda alıp, masajla birlikte kremi cildinize iyice yedirmeniz gereklidir. Aksatmadan kullanım yaptığınızda kısa sürede elleriniz ve tırnaklarınızdaki değişim gözle görülür hale gelecektir.

İçeriği
Pantenol maddesini barındıran ürün, cildin ihtiyacı olan nemi kazandırma konusunda yardımcı olmaktadır. Cilt ile tırnak yapısını besleyerek daha sağlıklı olmalarına destek verir.

Uyarılar
Ürünün bilinen bir yan etkisi yoktur. Ancak çocukların kullanımına uygun olmadığından ötürü erişemeyecekleri bir yerde muhafaza edilmeli, ayrıca gözle temasından da kaçınılmalıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?