Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Krauterhof Vücut Jeli
resim
resim resim

Krauterhof Vücut Jeli

Ana Sayfa » Anti Selülit Ürünleri » Krauterhof Vücut Jeli
Fiyat : 49 59 TL
Ürün No : 1360
Tarih : 05 Kasım 2016
Adet :

Krauterhof İnceltmeye ve Sıkılaştırmaya Yardımcı Vücut Jeli
Yaşa bağlı şekilde vücutta sarkmalar baş gösterse de sarma sıkıntısının en büyük nedeni düzensiz beslenmeyle oluşan kilo alış verişleridir. Dengeli beslenmeyen bir kişinin spor alışkanlığı da yoksa normal olarak vücut bu gelgitlerden ötürü deformasyona uğrar ve fit görüntüsünü kaybeder. Vücudunuzu eski formuna kavuşturmak ve aynı zamanda incelmek isterseniz, bugün bitkilerden üretilerek özel bir formül kazandırılıp sizlere sunulan Krauterhof Body Lift Gel ürününü deneyebilirsiniz. Vücudunuzdaki sorunlu bölgelere uyguladığınızda, uygulama alanının sıkılaşmasına yardımcı olacaktır.

Kullanımı
Kol, üst bacak ve karın çevresinde kullanımı uygun olan üründen bir miktar elinize alıp, masajla destekleyerek sorunlu bölgeye sürmeniz gereklidir. Vücudun kremi iyice emmesi için masaj uygulaması önemlidir.

İçeriği
Guarana, Canitine, Ay kuyruğu, Sarmaşık, Pantenol, Su yosunu, Bisabolol gibi maddeler bulunmaktadır. Bu maddelerin biri yağ yakımında etkiliyse bir diğeri ise cilt dokusunun yenilenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Her bir etken maddenin farklı bir özelliği bulunmaktadır.

Uyarılar
Ürün hakkında yapılan klinik testlerde herhangi bir yan etkiye rastlanılmamıştır. Ancak hamile ve emziren kadınların kullanımı uygun görülmemektedir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?