Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Luminesce Gelişmiş Gece Onarıcı
resim
resim resim

Luminesce Gelişmiş Gece Onarıcı

Ana Sayfa » Cilt Bakım Ürünleri » Luminesce Gelişmiş Gece Onarıcı
Fiyat : Stok Yok TL
Ürün No : 1282
Tarih : 19 Temmuz 2016
Adet :

Luminesce Gelişmiş Gece Onarıcı ( Luminesce Advanced Night Repair )
Tüm gün yaşanan stres cildi direk olarak etkiler ve ciltte pek çok hücre ölerek, cildin canlılığının kaybolmasına neden olur. Vücut mekanizması gece kolojen ve elastik depolarını kullanarak, tahrip olan cilt dokusunu onarmaya çalışır. Dolayısıyla vücudun verdiği bu çabayı desteklemek adına üretilen Gelişmiş Gece Onarıcı Krem, cildin ihtiyaç duyduğu nem ve besin miktarını karşılama konusunda yardımcı olarak cildin yenilenmesine katkı sağlamaktadır. Günlük yatmadan önce uygulanan bu ürün, kullanıcına gözle görülür bir fark yaratacaktır.

Kullanımı
Temizlenen cilde yatmadan 1 saat kadar önce parmak uçlarıyla sürülmelidir. Ürün yüz, boyun ve kulak çevresine eşit miktarda masaj yaparak uygulanması gereklidir.

İçeriği
Baıcalın, cilt vitamin kompleksi, süperoksit dimutaz, karpuz, yeşil mercimek, elma ve salatalık özütleri gibi çeşitli etken maddeler barındırmaktadır.

Uyarılar
Işık almayan kuru ve serin yerde muhafaza edilmesi gereken ürün, kullanım esnasında göze temas edilmemelidir. Olası bir tahriş durumunda kullanıma ara verilip, doktora danışılmalıdır. Çocukların kullanımına uygun değildir ve erişemeyecekleri bir noktada tutulmalıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?