Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Hemoroid Kremi
resim

Hemoroid Kremi

Ana Sayfa » Diğer Bitkisel Kremler » Hemoroid Kremi
Fiyat : 39 TL
Ürün No : 1094
Tarih : 29 Mart 2016
Adet :

Naturaline Hemodem Hemoroid Kremi
Hemoroid yani halk arasındaki adıyla basur rahatsızlığı günümüzde her 3 kişide birinde görülen bir hastalıktır. Basur hastalığının bilinen ilk belirtisi kişinin fark etmesini de sağlayacak olan tuvalet ihtiyacını giderirken makattan kan gelmesi durumudur. Bu sorun daha çok kabız olan kişilerde sıkça görülebilir.

Naturaline Hemodem Hemoroid Kremi Nedir?
Makat çatlağı sorunlarını gidermeye yarayan bir uygulama kremi olan bu ürün günümüzdeki popülerliğini korumaktadır. Makatta görülen çatlaklar genelde kabızlık sorunu sonrasında oluşabilen makat kası üzerindeki ufak yırtıklar olarak bilinir. Tek başına görülebilir ve makatta yanma ve cam kesiği gibi bir acı vererek de anlaşılabilmektedir.
Naturaline Hemodem Hemoroid Kreminin onarıcı etkisi vardır ve bununla birlikte hücre yenileyici özelliği de bulunur. Bu anlamda makat çatlaklarında hızlı bir toparlanma ve iyileşme sürecine girilebilir. Dışkı yaparken yanma ve kaşıntı hissinin ortadan kaldırılmasında da etkilidir. Naturaline Hemodem Hemoroid Kremi gebe, anne ve çocukların kullanımı için uygun olarak üretilen doğal bir kremdir ve etkisini de kısa sürede göstermektedir.
Anal bölgede kullanılacağı gibi bağırsak ve midede görülebilen çatlak ve yaralar için de iyileştirici bir formülle üretilmiştir. %100 bitki özlerinden üretildiği belirtilen bu krem, hızlı bir şekilde çatlak sorununu ortadan kaldırabilir. Bununla birlikte makat ağzı ve çıkış bölgesindeki çatlaklar için de etkilidir. Lokal olarak ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılabilen bu krem ayrıca yenilenebilir bir krem özelliğiyle de adından sıkça söz ettirmektedir. Hastaların sürekli olarak ihtiyaç duyduğu bir ürün olduğu için günümüzde Hemoroid yani basur sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. Bu tür şikâyetlerinizi azaltmaya yönelik olarak geliştirilen ürünler arasında neredeyse ilk sırada olan Naturaline Hemodem Hemoroid Kremi, rahatsızlığın oluşturduğu ağrıları azaltmak için tercih edilmektedir çünkü bölgede uyuşturma özelliği sayesinde ağrıyı kısa sürede keser.
Hastalığın tam olarak iyileşebilmesi için ameliyat uygulamalarından önce sizi rahatlatabilen Hemoroid Kremi, günümüzde birçok kişi tarafından tercih ve tavsiye edilmektedir. Aslında basur ağrısı kremi kullandıktan sonra tam olarak geçmeyebilir. Ancak Naturaline Hemodem Hemoroid kremi kullandığınızda siz bu ağrıları hissetmeden gündelik hayatınıza devam edebilir ve bu sayede uzun süreli ve düzenli kullanımlarınızla birlikte ağrıları en aza indirebilirsiniz.

Hemodem At Kestanesi Özlü Krem Nasıl Kullanılır?
Kremi şişmiş olan bölgelere kullanmak istiyorsanız günde 2 defa masaj yardımıyla kremi tercih edebilirsiniz. Eklem ve sırt ağrıları gibi pek çok soruna karşı da etkili olduğunu söylemek gerekir. Boğazın dış kısımlarına sürülerek da soğuk algınlığı gibi sorunların önüne geçilebilir.
Kullanım alanınız varisli bölge olacaksa günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere kremi masaj yaparak kullanabilirsiniz. Kısa sürede varislerden kurtulam etkisi yaratmış olacaktır.
At kestanesi özlü kremi damar tıkanıklıkları için de tercih edilebilmektedir. Sorunlu bölgeye kremi iyice sürmeniz yeterlidir. Son zamanların beğenilerek ve en çok tercih edilen ürünlerinden olan Hemodem At Kestanesi özlü krem bu şekilde kullanılarak sizi birçok ağrıdan kurtarabilmektedir. Dermatolojik testlerden geçirildiği için de oldukça sağlıklıdır ve herhangi bir yan etkisi görülmez.

Naturaline Hemodem İçeriği
Yaprak ve tohumdan oluşan bu ürünün içeriği sayesinde birçok sağlık sorununa iyi geldiğini belirtebiliriz. Bu bilgiler;
• Yaprak ve tohumu hemoroid ve şişmiş olan damarların tedavisinde kullanılır ve prostat, ateş ve ishal sorunlarında da tercih edilebilmektedir. Bununla birlikte atkestanesi tohumuyla aktif kimyasallar ayrışabilir ve işlenebilir. Bu sayede kan dolaşımı sorunlarının tedavisinde de oldukça etkilidir.
• At kestanesi yaprağı ise burkulma, kemik kırıkları ve egzama gibi rahatsızlıkların tedavisinde tercih edilebilir. At kestanesinin kabukları ise sıtma ve dizanteri hastalarında kullanılır.

At Kestanesi Özlü Hemoroid Kremi Yan Etkileri
Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Damar büzücü bir etkisi olduğu için de cilt üzerinde genişlemiş gözenekleri kapatır ve daha çok bacaklarda görülen varislerde etkilidir. Basura yönelik olarak etkili bir şekilde kullanıldığı için damar esnekliğini artırır. İçeriğinde yer alan bitkisel bileşenler ile birlikte de cilt problemlerini gerçek anlamda önleyebilmektedir.
Ürünü sağlıklı bir şekilde kullanarak bu sorunların tamamına çözüm bulabilirsiniz. Önemli olan tek şey ise düzenli olarak kullanmaktır. Uygun fiyatlarla sunulduğu için birçok kişi tarafından tercih edildiğini de söyleyebiliriz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?