Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Ottoman Body Yüz ve Vücut Maskesi
resim
resim resim

Ottoman Body Yüz ve Vücut Maskesi

Ana Sayfa » Vücut Bakım Kremleri » Ottoman Body Yüz ve Vücut Maskesi
Fiyat : 79 TL
Ürün No : 1352
Tarih : 31 Ekim 2016
Adet :

Ottoman Body Yüz ve Vücut Maskesi

Cilt güzelliği kadar önem teşkil eden vücut bakımı, günümüzde pek çok ürün kullanılmasına rağmen istenilen başarılı sonucu sağlamadığı görülmektedir. Çünkü sivilce ve akneye, çatlaklara veya yara izine gibi çeşitli olumsuzluklara karşı kullanılan ayrı ayrı kremler, normal olarak ciltten iyi temizlenmediğinde cilt dokusunu yenileme yerine zarar verici bir özelliğe bürünmektedir. Ancak kişilerin kullanım ihtiyacına yönelik üretilen Yüz ve Vücut Bakım Maskesi, tek bir üründe toparlanan etkili bitki karışımları ile cilt yapısının onarılmasına ve pürüzsüz bir görüntü kazanmasına yardımcı olacaktır.

Kullanımı
İstediğiniz bölge üzerine masaj yaparak sürebileceğiniz ürün, yüz ve tüm vücut bölgesinde kullanım için uygunluk göstermektedir. Ürünü kullanım alanına sürdükten sonra kurumasını beklemeli ve ardından ılık suyla yıkamalısınız.

İçeriği
Gliserin, Zeolite, Sativa Seed Ekstrack, Caffeine, Cera Alba, Clay gibi çeşitli bitki özleriyle formüle edilmiştir.

Uyarılar
Bitkisel bir karışımla elde edilen ürünün bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Yalnız bitkilere dahi hassaslık içeren bir cilt yapısına sahip kişiler, kullanımdan önce uzman görüşüne danışmalarında fayda vardır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?