Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Scream Cilt Yenileyici Krem
resim
resim resim

Scream Cilt Yenileyici Krem

Ana Sayfa » Cilt Bakım Ürünleri » Scream Cilt Yenileyici Krem
Fiyat : 19 TL
Ürün No : 1296
Tarih : 20 Temmuz 2016
Adet :

Scream Cilt Yenileyici Krem
Herhangi bir hastalıktan ötürü kullanılan ilaçlar, çeşitli yaralanmalar ve güneşin zararlı ışınlarından ötürü oluşan cilt hasarları, kişileri hem psikolojik açıdan hem de görsel bakımdan sıkıntıya sokmaktadır. Ancak günümüzde cilt dokusunu yenilemeye yönelik geliştirilen bitkisel içerikli ürünler, bu tip problem yaşayan kişilere büyük oranda yardımcı olmaktadır. Düzenli ve kullanım şekline uygun olarak uygulamaya yapıldığında, kısa sürede cilt üzerindeki değişim gözle görülür hale gelecektir. Dolayısıyla güvenle kullanabileceğiniz Cilt Yenileyici Krem ürünü sayesinde, vücudunuzda görmek istemediğiniz hasarlardan kurtulabilirsiniz.

Kullanımı
Kremden parmak uçlarınıza az miktarda alıp, masaj yaparak zedelenen cilt dokusunun iyice kremi emmesini sağlamalısınız. Her cilt yapısına uygun olan ürünü sorunsuz kullabilirsiniz.

İçeriği
Agua, vitamins, panthenol, perfume, mineral oil, plant extrack gibi birçok maddeyi içemekte ve cilt yapısının onarılmasına yardımcı olmaktadır.

Uyarılar
Herhangi bir yan etkisine rastlanılmamış olan ürünün olası bir yan etkisiyle karşılaşıldığında hemen doktora başvurmanız gereklidir. Ürün rutubetsiz ve ışık görmeyen bir alanda çocukların erişemeyeceği şekilde muhafaza edilmelidir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?