Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Scream İnceltici ve Sıkılaştırıcı Krem 50 Ml.
resim
resim resim

Scream İnceltici ve Sıkılaştırıcı Krem 50 Ml.

Ana Sayfa » Anti Selülit Ürünleri » Scream İnceltici ve Sıkılaştırıcı Krem 50 Ml.
Fiyat : 29 TL
Ürün No : 1270
Tarih : 03 Temmuz 2016
Adet :

Scream İnceltici ve Sıkılaştırıcı Krem
Hareketsiz ve düzensiz bir beslenme şekline sahip bireylerin genellikle bölgesel yağlanmaları olası bir durumdur. Buna ek olarak birde kilo alıp-verme olayı sürekliliğini koruyorsa, bu durumda kişilerin öncelikle spor alışkanlığı kazanmaları gereklidir. Ancak bu süreci biraz daha kolaylaştırmak ve daha kısa sürede gözle görülür bir sonuç almak için yardımcı ürün olarak formüle edilen İnceltici ve Sıkılaştırıcı Krem, kilo problemi olan bireylerin güvenle kullanabileceği ve kısa zamanda sarkan ve yağlanan bölgelerinin toparlanmasını destekleyecek özelliğe sahiptir.

Kullanımı
Kalça, karın ve kol bölgesinde kullanımı uygun olan ürün, sabah ile akşam günde 2 defa masaj yaparak uygulanmaktadır. Olumlu bir sonuç almak için düzenli kullanımı önerilmektedir.

İçeriği
Mineral oil, perfume, sweet basil, agua, steraic acid, glycerin, vitamins, plant extract gibi cilt besleyici ve yağ yakımına yardımcı çeşitli maddeler içermektedir.

Uyarılar
Çocukların ulaşamayacağı bir noktada güneş ışınından ve sıcaktan korumanız gerekli olan ürünün, bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Yalnız tedbir amaçlı hassas cilt sahiplerinin doktora danışarak kullanması tavsiye edilmektedir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?