Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Star Bust Göğüs Bakım Kremi
resim

Star Bust Göğüs Bakım Kremi

Ana Sayfa » Cilt Bakım Ürünleri » Star Bust Göğüs Bakım Kremi
Fiyat : 39 TL
Ürün No : 1260
Tarih : 03 Temmuz 2016
Adet :

Star Bust Göğüs Bakım Kremi
Star Bust Göğüs Bakım Kremi 50 Ml. Düzensiz beslenmeye dayalı sürekli kilo alıp verme durumları, emzirme dönemi ve menopoz dönemi gibi etkenlerden ötürü sarkma eylemi gösteren göğüsler, normal olarak hiçbir kadının istemediği bir görselliği içermektedir. Bu gibi durumlara maruz kalan ve daha dolgun göğüslere sahip olmak isteyen bireyler için özel bir formülle oluşturulan Star Bust Göğüs Büyütücü Krem, aynı zaman da göğüs ucu çatlaklarının da önlenmesinde yardımcı olmaktadır.

Kullanımı
Bakım uygulanmalarında sürme şeklinde dairesel hareketlerle masaj yaparak kullanım son derece önemlidir. Söz konusu olan ürünü de günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere yetecek kadar düzenli şekilde sürülmesi gereklidir.

İçeriği
E, B ve B5 vitaminlerinin yanı sıra göğüs dokusunu onararak yeniden yapılandırmaya yardımcı olacak olan yağ ve yağ sitleri içermektedir. Kesinlikle hormon ve kimyasal madde içermeyen tamamen doğal bir içerikle formüle edilmiştir.

Uyarılar
Sarmış ve yeteri kadar dolgun olmayan göğüslerde kullanımı önerilen ürünün bilinen bir yan etkisi yoktur. Ancak içeriğindeki etken maddelere karşı alerji olasılığına karşın hekime danışarak kullanımı önerilir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?