Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Talya Kaş ve Kirpik Bakım Serumu
resim
resim resim

Talya Kaş ve Kirpik Bakım Serumu

Ana Sayfa » Göz Bakım Kremleri » Talya Kaş ve Kirpik Bakım Serumu
Fiyat : 19 TL
Ürün No : 1287
Tarih : 20 Temmuz 2016
Adet :

Talya Kaş ve Kirpik Bakım Serumu
Estetik görünümlü kaşlar, dolgun ve uzun kirpikler herkesin sahip olmak istediği görsel özellikler arasındadır. Ancak çeşitli faktörlere dayalı olarak zaman içinde kaş ve kirpiklerde gelişen dökülme ve seyrelme, kişilerin görsel kalitesini oldukça fazla etkileyen önemli bir unsuru içermektedir. Dolayısıyla sizlere önerilen Kaş ve Kirpik Bakımı Serumu, besleyici yağlarla elde edilen özel formülü sayesinde daha sağlıklı ve gür kaş ile kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Kullanımı
Kaş için özel ped ve kirpik için yine özel olarak tasarlanan fırça yardımı ile yatmadan önce günde bir defa sürülmesi gereklidir. Kaşa uygulandıktan sonra hafifçe masaj yapılması kullanım önerileri arasındadır.

İçeriği
Isırgan yağı, jojoba yağı, üzüm çekirdeği yağı, tatlı badem yağı, hint yağı ve susam yağı gibi besleyici doğal maddeler içermektedir.

Uyarılar
Ürünü kullanırken göz içiyle temasından kaçınmalısınız. Çocukların erişemeyeceği bir noktada muhafaza etmeniz gerekli olup, olası bir alerjik durumda hekime danışmanız tavsiye edilmektedir. Ürün sadece takviye amaçlı kullanımlar için uygun olup, ilaç maksadıyla kullanımı önerilmemektedir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?