Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Valide Sultan Arı Sütü Kremi 100 Ml
resim

Valide Sultan Arı Sütü Kremi 100 Ml

Ana Sayfa » Yüz Bakım Kremleri » Valide Sultan Arı Sütü Kremi 100 Ml
Fiyat : 35 TL
Ürün No : 1146
Tarih : 31 Mart 2016
Adet :

Valide Sultan Arı Sütü Kremi
Valide Sultan Arı Sütü Kremi, günümüzde cilt kırışıklıklarına karşı kullanılan en etkili ürünlerden biri olarak piyasadaki yerini almıştır. Cildinin daha genç ve canlı bir görünüme sahip olmasını isteyen herkesin rahatlıkla kullanması gerekir.

Arı sütü kremi nedir?
Yapısı ve içeriği ile birlikte onarıcı ve yapıcı bir etkisi olan bu kremi vücudunuza uyguladığınız andan itibaren cildinizdeki hücreler yenilenir ve çok daha doğal bir görünüme kavuşur. İçeriğinde bulunan zengin karışımlar sayesinde derinizi daha canlı bir renge kavuşturarak cilt bakımı sağlar. Vücudunuzda görülen ve aynı zamanda alın ve göz çevresi kırışıklıklarını gidermeye yarayan arı sütü kremi, daha genç bir görünüm sağlamaktadır. Kullanım alanı içinde göğüsler de bulunur. Göğüslerinize uygulayarak göğüslerinizi sertleştirip toparlayıcı etkisini gösterir ve canlı bir şekle ulaşmasını da beraberinde getirir. Cildinizdeki hassas bölgeler üzerinde kullandığınızda ise yapıcı bir etkiye sahip olduğunu görebilirsiniz.
Arı sütü kreminin etkileri de uzun süre devam eder. Cilt hücrelerinin derinlemesine etkileşimini sağlarken bu hücrelerin daha canlı kalması üzerinde de etkisi büyüktür. Kalıcı etkisini uzun süre koruduğu için günümüzde özellikle bayanların Kırışıklık Giderici Maske kullanımlarında ilk sıradadır. Cildinizin doğal ve pürüzsüz görünmesi size mutluluk verir. Ayrıca cildiniz sizi dünyaya yansıtan en önemli organınızdır ve doğal ve sağlıklı görünmesi çok önemlidir. Valide sultan Arı sütlü bal aroması içeriği sayesinde her cilt tipine uygun olarak üretilmiş ve cilt yenilenmesinde adeta çığır açmıştır.
Günümüzde en çok görülen sorunlardan biri olan cilt kırışıklıkları yüz kaslarının aşırı hareketlenmesinden dolayı ortaya çıkar ve yaşlanma belirtilerinde de önemli bir yer tutar. Ayrıca bu kırışıklıklar kan damarlarını da kapattığı için ilerleyen yaşlarda farklı cilt sorunlarına da neden olabilmektedir. Buna bağlı olarak kan dolaşımının bozulması ile birlikte kırışıklıklarınız derinleşir. Herhangi bir tedavi süreci başlatılmadığı sürece günden güne derinleşebilen bu kırışıklıklar, ortaya estetik dışı görünümler çıkarabilmektedir.
Çok eski zamanlardan beri kullanılan bir krem olduğu için sert koşullara ve güneş ışığına karşı rahatlıkla kullanılabilir. Kuru ciltleri nemlendirirken kolesterolü de başarıyla düşürmektedir. Ayrıca vücudunuz için sürekli gerekli olan mineral, çinko, yağ asitleri ve B vitaminini de aktarır. Yaşlanma karşıtı özelliği de sunduğu için anti-aging etkisi bulunur.

Arı Sütü Kremi Nasıl Kullanılır?
Arı Sütü Kreminin kullanımı oldukça pratiktir. Her akşam olmak üzere gözaltı bölgesi de dâhil olmak üzere cildinizde sorun yaşadığınız tüm bölgelere sürebilirsiniz. En fazla 20 dakika boyunca cildinizde kaldıktan sonra yüzünüzü durulayarak kullanımı sonlandırabilirsiniz.
Yüz ve boyun bölgelerine masaj yardımıyla kullanılmaktadır. Akşam uyumadan önce makyajınızı silebilir ve daha sonra ılık suda ıslatacağınız bir pamuk ile birlikte cildinizi temizleyerek kullanıma başlayabilirsiniz. Arı Sütü Kremi, etkisini çok kısa sürede gösterir ve devamlı masajlarla kremi iyice cilde yedirmeniz durumunda çok güzel sonuçlar sunar.

Arı Sütü Kremi İçeriği
Arı Sütü Kremi vitamin ve mineral bakımından zengindir. B1 ve B2 vitaminlerinin yanında A, C, D, E, K ve H vitaminleri etkili bir şekilde bulunmaktadır.
Bu etkili içerikler ile birlikte kullanımından yaklaşık 24 saat sonra aktif olarak çalışır ve cildinizdeki kırışıklıkları 2 haftalık süre sonunda ortadan kaldırabilir. Yüz kaslarınızın aşırı hareketlenmesinden kaynaklanan elastikiyet kaybı ile birlikte cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini de başarıyla sizlere sunar.
%100 doğal olduğu bilinen Arı Sütü Kreminin ana maddesi arı sütüdür ve cilt üzerinde şekilde etkisini uzun süre korur. Hücreleri harekete geçirdiği için metabolizmanızı da hızlandırarak cilt bakımında gerçek anlamda başarılı olmaktadır.

Arı Sütü Kremi Yan Etkileri
Öncelikle herhangi bir alerjik durumu olan kişilerin bu ürünün kullanması tavsiye edilmez. Bunun yanında kolesterol rahatsızlığı bulunanların da arı sütü kremi kullanmaması ve kullanacaklarsa da bu ilaçlara en az 2 hafta önceden ara vermiş olması gerekiyor. 2 yaşından küçük çocuklara da uygulanmaz.
Bu bilgilerin dışında göğüs kanseri hastalığı olan kişilerin de arı sütü kreminin kullanmaması gerekiyor. Kısa sürede etkisini gösterebilen bu ürün ile gerçek anlamda bir cilt bakımı yapabilir ve düzenli olarak kullanabilirsiniz. Geliştirilmiş içeriği ile başarılı bir cilt bakım ürünüdür.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?