Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 9 Kategoride Toplam 63 Ürün Bulunmaktadır.

Valide Sultan Kaş ve Kirpik Bakım Yağı
resim
resim resim

Valide Sultan Kaş ve Kirpik Bakım Yağı

Ana Sayfa » Göz Bakım Kremleri » Valide Sultan Kaş ve Kirpik Bakım Yağı
Fiyat : 19 TL
Ürün No : 1291
Tarih : 20 Temmuz 2016
Adet :

Valide Sultan Kaş ve Kirpik Bakım Yağı
Yüz güzelliğini ortaya çıkaran kuşkusuz kişilerin kaş ve kirpik yapılarıdır. Ancak bazı kişilerde genetik ya da sıkıntıya bağlı dökülmeler, tabi ki kişinin genel görselini büyük ölçüde olumsuz etkilemektedir. Kaşlar gözlere ciddi oranda estetik katarken, kirpiklerde aynı doğrultuda gözlerin güzelliğini ortaya çıkartmaktadır. Dolayısıyla sağlıklı kaş ve kirpiklere sahip olabilmeniz adına özel bir formülle tamamen bitkisel içeriğe sahip şekilde üretilen Kaş ve Kirpik Bakımı, daha hacimli ve dolgun bir görselin oluşmasını sağlarken, kaş ile kirpiklerinizde oluşan kırılmanın önlenmesine yardımcı olacaktır.

Kullanımı
Günde 1 defa uygulamak kaydıyla yatmadan evet ürünün özel pedi ile kaş ve kirpiklere sürülmesi uygun görülmektedir.

İçeriği
E vitamini, Ricinus oil, Jojoba oil, black seed oil, nettle oil, apricat oil gibi çeşitli erken maddeler içeren ürün, kaş ve kirpik yapısını onarmaya yardımcı olacak özelliğe sahiptir.

Uyarılar
Bitkisel yağların karışımıyla özel bir formülün ortaya çıkarılması sonucunda ürünün herhangi bir yan etkisi olmadığı kanaatine varılmıştır. Ancak olası bitkisel yağlara karşı alerji olasılığına karşın hekime danışarak kullanılması tavsiye edilir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?